به نام هنرمند هستی

خاطراتی از یک برند

غرض از تعریف قصه‌ی اودار، نه خودنمایی هست و نه هل‌من مبارز طلبیدن. گفتن و شنیدن این خاطرات شاید راه‌گشا باشه برای اونی که می‌خواد تازه شروع کنه و یا انگیزه باشه برای کسی که راهش رو گم کرده. گفتن این خاطرات شاید تلنگری باشه به ذهن خیلی‌ها که می‌شه زمین خورد و بلند شد، از نقطه‌ی صفر شروع کن بی‌اونی که بی‌پولی ته دلت رو خالی کنه و بی‌یاری ناامیدت کنه. اگه دلت قرص باشه که برای دستِ خالی همیشه دست‌گیری هست و ته راه تاریک، نوری وجود داره قدم‌هات رو محکم برمی‌داری و بی‌ترس از آینده وارد مسیرهای عجیب خواهی شد.
اواخر دهه‌ی هفتاد یک نوجوان ناامید که هیچ عشق و انگیزه‌ای برای ورود به جوونی نداشت با نیت مستقل‌شدن از خانواده، وارد اولین کارگاه توی مسیرش شد و به عنوان نیروی خدماتی کارش رو شروع کرد. فردای همون‌روز صاحب‌کارش که جَنَم و جدیت اون نوجوون رو دیده بود دستش رو گرفت و برد داخل خط تولیدی که خیلی زود سرپرست  خط و بعد از اون با پشتکار و نبوغی که از خودش نشون داد مدیر تولید همون کارگاه صنعتی شد.
سقف رؤیاها و آرزوهای این نوجوون بلندتر از اون بود که به موقعیت فعلی قانع باشه و هم‌زمان با تحصیل در رشته‌ی حساب‌داری، به عنوان شغل دوم وارد یک مجموعه‌ی صنعتی دیگه شد.
نوجوان قصه‌ی ما خستگی براش معنی نداشت و هم‌زمان با این کارها فعالیت در واحد کنترل کیفیت یکی از شرکت‌های بزرگ مواد غذایی رو هم تجربه می‌کرد تا مسیر آینده براش کمی روشن‌تر از قبل باشه و امید به پیشرفت هر روز بیش‌تر از قبل در وجودش زبانه بکشه.
حالا ده سال از روزی که نوجوان داستان ما به قصد ساختن آینده  از خونه زد بیرون، گذشته و اون نوجوان یک جوان پر از تجربه شده که حتی در مقطعی از زندگیش تولید و فروش کفش تا مرز ورشکستگی رو هم تجربه کرده از نزدیک مشکلات تولید رو دیده باچم و خم مسائل مالی دست و پنجه نرم کرده  و راز یک تولید و فروش با کیفیت رو هم می‌دونه.از تهدیدها برای خودش فرصتی برای رشد ساخته، انواع و اقسام رقابت‌های کاذب، حسادت های مخرب و مانع تراشی در مسیرش رو هم از سر گذرونده.
دیگه وقتش رسیده با دست پر از اون‌همه کار و این‌همه تجربه یک قدم بزرگ برداره.به عنوان مدیر ارشد فروش جذب یکی از برندهای خوش نام مواد غذایی می‌شه تا با تجربه و جسارتی که حاصل هوش ذاتی خودش هست تاثیر به‌سزایی در گسترش سازمان فروش یکی از بزرگترین برندهای مواد غذایی استان داشته باشه و جزوه اولین مدیرانی باشه که پخش مویرگی رو با تجربه موفقی در استان گسترش داده .
فاصله سالهای 88تا99 برای صادق خاکشور سال‌های کسب تجربه در حوزه‌های مختلف مالی، فروش، برندسازی و تولید هست و همزمان از سال 94 کارهای مقدماتی ثبت یک برند مواد غذایی و یافتن شرکای تجاری آغاز می‌شه و برای شراکت چه کسی بهتر از دوستانی که از کودکی باهم رؤیاهای مشترک زیادی داشتن؟
حالا آقا صادق خاکشور در اوج جوانی اما پختگی و تجربه‌های ارزشمند به عنوان بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت آراد مهرداد آریا نوین در کنار عباس برادرش و با همراهی برادران حیرانی- همون دوستان دوران خوش کودکی- برند اودار رو وارد چرخه صنایع غذایی کشور کردند برندی که در مدتی کوتاه رشدی بزرگ رو تجربه کرده.
ازسال 1398شرکت آراد مهرداد آریا نوین تبدیل به یکی از خوشنام‌ترین شرکتهای پخش مواد غذایی شده که علاوه بر محصولات اودار نمایندگی انحصاری برخی برندهای مواد غذایی رو هم در استانهای خراسان رضوی و خراسان شمالی  داراست.
امروز محصولاتی که با برند اودار تولید و در چرخه‌ی مواد غذایی کشور قرار دارند بیش از 200عنوان محصول هستند که با بهترین کیفیت و مرغوبترین مواد اولیه تولید و در سراسر ایران عزیز توزیع می‌شن.
وجود دو انبار مجزا در استان‌های خراسان رضوی و شمالی و به‌کارگیری بیش از 100نفر نیروی آموزش‌دیده با استفاده از به‌روزترین تکنولوزی‌های ارتباطی، اودار رو به یکی از قدرتمندترین شرکتهای تولید و پخش موادغذایی در شمال شرق کشور تبدیل کرده
و امروز صادق خاکشور وقتی به پشت سرش نگاه می‌کنه لبخند می‌زنه و با خودش می‌گه کافی بود اون نوجوان ناامید از آینده قبل از ورود به اون کارگاه تولیدی راهش رو کج کنه به سمت دیگری که سرنوشتی متمایز از امروز داشته باشه، می‌شد به همون درآمد مدیرارشدی قانع باشه و سراغ دوستان دوران کودکی برای ساختن رؤیاهای کودکان بی‌شمار دیگه نره؛ اما صادق به‌جای موندن توی دیروز، آینده رو انتخاب کرد. حتمن آینده حرف‌های زیادی از اودار خواهد داشت.
شعار اودار
با ما کیفیت را متمایز تجربه کنین
*انچه اودار را متمایز میکند*
1-قیمت مناسب برای مصرف کننده
2-تاکید بر کیفیت و اصالت مواد اولیه
3-بسته‌بندی مرغوب و احترام به مصرف‌کننده
4-پرهیز از تولید در صورت عدم وجود مواد باکیفیت
5-توجه به ذائقه و سلیقه مصرف‌کننده
6-استفاده از شیوه های نوین تولید
7- تأکید بر آموزش و به‌روزرسانی مستمر پرسنل 
8-شرکت پیشرو در پخش مویرگی