photo5972243014426408729

تاریخچه برند اودار

اودار مرکب از دو واژه‌ی ” اِو ” و ” دار” می‌باشد. اِو در ترکی به معنای خانه می‌باشد و ترکیب اودار به معنی خانگی، خانه‌دار و آن‌چه در خانه تولید شود به کار می‌رود.

انتخاب کلمه‌ی اودار برای یک برند مواد غذایی بر اهمیت کیفیت، اصالت و ارگانیک‌بودن محصولات این برند دلالت دارد و بنیان‌گذاران برند اودار با حساسیت و وسواسی ویژه این عنوان را برگزیدند تا مصرف‌کنندگان و عاملان فروش با اطمینان خاطر این محصول را برای استفاده یا فروش انتخاب کنند.

پس از فراز و نشیب‌های بسیار در اوایل دهه‌ی نود برای یافتن یک ترکیب ویژه که درعین تضمین سلامت مصرف‌کننده، از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه‌ی موجود در بازار ایران تهیه گردد و هم‌زمان به لحاظ اقتصادی برای عاملین فروش و مصرف‌کنندگان خانگی هم مقرون به‌صرفه باشد، برادران خاکشور با همراهی برادران حیرانی برند اودار را در سال 1394 به ثبت رساندند.

هم‌زمان با اقدامات اولیه برای به‌روزرسانی تجهیزات آزمایشگاهی و دستگاه‌های کنترل کیفیت و نیز آماده‌سازی و تأمین مواد اولیه‌ی مرغوب برای خطوط مختلف تولید، بنیان‌گذاران برند اودار تصمیم گرفتند تا با ثبت یک شرکت پخش، محصولات تولیدی خود را بدون واسطه و با مقرون‌به‌صرفه‌ترین قیمت به دست عاملین فروش و مصرف‌کنندگان خرد خانگی برسانند.

بنابراین در سال 1397 آقای محمدصادق خاکشور به عنوان مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت آرادمهردادآریانوین را با هدف پخش مویرگی محصولات تولیدی برند اودار با شماره ثبت 63746 در اداره‌ی صنعت و معدن خراسان رضوی به ثبت رساند.

اعضای هیأت مدیره‌ی این شرکت عبارتند از  آقایان محمدصادق خاکشور (مدیرعامل)، حسن حیرانی( رییس هیأت مدیره)، علی حیرانی( نایب‌رییس)، عباس خاکشور( عضو) و حمید حیرانی( عضو).

با شروع به کار این شرکت و جذب نیروهای بازاریاب، آموزش‌های لازم به پرسنل اداری و نیروهای بازاریاب شرکت با استفاده از باتجربه‌ترین متخصصین و مدیران فروش  و نیز به‌کارگیری کارشناسان بازار سرمایه و نیروی انسانی آغاز شد.

در سال 1398 با هدف گسترش فعالیت شرکت و نیز ایجاد زمینه‌ی اشتغال برای تعداد بیشتری از هم‌وطنان و جوانان جویای کار، شرکت اودار تصمیم به اخذ نمایندگی انحصاری برخی از برندهای مواد غذایی در سطح استان‌های خراسان رضوی و شمالی گرفت که تا به امروز 22 برند از خوش‌نام‌ترین و باکیفیت‌ترین برندهای مواد غذایی کشور در سبد فروش محصولات این شرکت قرار دارند.

هم‌اکنون شرکت آرادمهرداد آریانوین با به‌کارگیری بیش از 100نفر نیروی انسانی، دو انبار مجهز در دو استان، بیش از 15 دستگاه وانت و کامیونت یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه‌ی تولید و پخش مواد غذایی در استان به شمار می‌رود.

هم‌چنین نزدیک به 200 عنوان محصول با نام تجاری اودار و نیز بیش از 500 عنوان محصول از سایر برندهای مواد غذایی یکی از متنوع‌ترین کاتالوگ‌های فروش را برای این شرکت در سطح کشور فراهم آورده است.